Gmina choinka

Gmina choinka

Choinka znowu zaświeci

Do Świąt Bożego Narodzenia został zaledwie miesiąc. Z tej okazji zapraszamy Państwa na wspólne odpalenie choinki w Komornikach. Rok temu po raz pierwszy ubraliśmy nasze gminne drzewko, które kolorowymi ozdobami i lampkami wzmacniało świąteczną atmosferę.

Drugie Mikołajkowe Odpalenie Choinki odbędzie się w niedzielę, 4 grudnia, o godz. 15:00 na terenie parkingu przed budynkiem Ośrodka Zdrowia w Komornikach.Wystąpią grupy artystyczne związane z GOK, a animatorzy zadbają o umilenie czasu dzieciom. Kramy handlowe i prezentacyjne, oprawa muzyczna i oświetleniowa oraz liczne atrakcje złożą się na przedświąteczny jarmark, którego momentem kulminacyjnym będzie uroczyste odpalenie lampek przez Wójta na choince przed budynkiem.

Przypominamy dzieciom, że za przyniesienie własnoręcznie zrobionej ozdoby na choinkę otrzymacie upominek! Postarajmy się więc razem, by Mikołajkowe Odpalenie Choinki znów stało się wielkim rodzinnym i gminnym świętem.

UG Komorniki

0001

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie