I Park Śniadaniowy w Komornikach

I Park Śniadaniowy w Komornikach

Szanowni Państwo

16 lipca odbył się I Park Śniadaniowy w Komornikach. Spotkanie, zorganizowane przez Grupę Stukoty, a finansowane ze środków programu Działaj Lokalnie miało na celu integrację mieszkańców i ich rodzin. Z całą pewnością można ogłosić, że ta inicjatywa mieszkańców Komornik to absolutny sukces. Znamy już datę drugiego Pikniku w Komornikach. Poniżej materiał.

Tarta z pieczonego jogurtu z malinami, jaglany brownie, mufiny orkiszowe, soki ze świeżych warzyw i owoców – te i inne przysmaki serwowano na I Parku Śniadaniowym w Komornikach. Na polanę przy stadionie przyszli mieszkańcy, by spędzić wspólnie czas, rodzinnie i sąsiedzko. Partyjka szachów, badminton, boule – dzieci miały co robić, a dorośli mogli wymienić poglądy w strefie dyskusji na temat życia w gminie. Piknik został zorganizowany przez Grupę Stukoty we współpracy ze Stowarzyszeniem Światowid w ramach programu “Działaj lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce.

Organizatorom gratulujemy inicjatywy i w ich imieniu zapraszamy na II Park Śniadaniowy w Komornikach już 13 sierpnia.

Fot. Dorota Siudowska/Grupa Stukoty

UG Komorniki

szachy01 05 07 18 23 24 25 26 27 blubra01 jedzenie04 jedzenie05 joga01 joga02 joga07 kulin01 kulin05 kulin06 stemple04 stol stukoty

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook