Karol Kluska

Karol Kluska

karol kluska

Imię: Karol

Nazwisko: Kluska

Wiek: 25

Miejsce zamieszkania: Plewiska (kandyduję w Komornikach)

Wykształcenie: wyższe

Przynależność do komitetu wyborczego: Aktywni dla Gminy

Skrócona historia życia: Myślę, że to co będzie najciekawsze w historii mojego życia, dopiero się wydarzy. W porównaniu do większości kandydatów jestem młodym człowiekiem, który w kolejnych latach spróbuje jeszcze wielu przedsięwzięć. Jestem absolwentem dwóch poznańskich Uniwersytetów – Przyrodniczego i Ekonomicznego. Od trzech i pół roku mieszkam na terenie gminy Komorniki.

Jakie działania jako radny zamierza Pan / Pani podjąć na rzecz gminy?: Stosując pewną generalizację, mam wrażenie, że politycy zbyt dużo obiecują, a wyborcy dawno przestali w te obietnice wierzyć. Ja przyjąłem inną strategię, która mam nadzieję zostanie doceniona przez mieszkańców “mojego” okręgu. Zamiast zbyt dużo mówić, wolę słuchać, co ludzie mają do powiedzenia. Z całą pewnością nie uda mi się porozmawiać z każdym, ale będę dążyć do tego, by próbka była reprezentatywna. Gdy zostanę radnym, priorytety moich wyborców staną się moimi priorytetami.

Dlaczego własnie Pana / Panią wyborcy powinni wybrać jako radnego Gminy Komorniki?: Mogę zapewnić, że nie startowałbym w tych wyborach, gdybym nie miał chęci do działania i przekonania, że mogę zrobić coś pozytywnego dla wszystkich mieszkańców naszej gminy. Gminy, która ze względu na swoje położenie dysponuje wyjątkowym potencjałem rozwoju. Zaufanie otrzymane od lokalnej społeczności będzie dla mnie wiele znaczyć i jeśli będę musiał, przeniosę góry, by się za to zaufanie odwdzięczyć.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook