Karolina Korytowska

Karolina Korytowska

karolina k

Imię: Karolina

Nazwisko: Korytowska

Wiek: 28

Miejsce zamieszkania: Plewiska

Wykształcenie: średnie

Przynależność do komitetu wyborczego: Aktywni Dla Gminy

Skrócona historia życia: Nazywam się Korytowska Karolina. Mam 28 lat,jedno dziecko,wykształcenie średnie. Od urodzenia mieszkam w Plewiskach. Przez 26 lat mieszkałam na ulicy Zielarskiej natomiast od dwóch lat mieszkam na ulicy Kolejowej.

Jakie działania jako radny zamierza Pan / Pani podjąć na rzecz gminy?: Głównym moim celem jako radnej będzie przyspieszenie budowy wiaduktu przy ulicy Grunwaldzkiej. Zadbam również o większą liczbę miejsc w przedszkolach i żłobkach Będę zabiegać o kompleksowy program rozwoju terenów zielonych oraz większą liczbę placów zabaw. Zależy mi na budowie nowoczesnej szkoły podstawowej i gimnazjum.Uważam że gminny plan budowy dróg powinien być uzupełniony o nowe inwestycje a w szczególności na szybko rozwijających się osiedlach.

Dlaczego własnie Pana / Panią wyborcy powinni wybrać jako radnego Gminy Komorniki?: Od urodzenia mieszkam w Plewiskach i codziennie słyszę o problemach mieszkańców. Bardzo zależy mi na tym aby życie wszystkich mieszkańców naszej Gminy jeszcze bardziej się polepszyło.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook