Konkurs Kolei Wielkopolskich
fot. koleje-wielkopolskie.com.pl

Konkurs Kolei Wielkopolskich – Pociąg do sztuki

Koleje Wielkopolskie ogłaszają trzecią edycję konkursu pod nazwą „Pociąg do sztuki”, której tematem jest „Widoki z podróży Kolejami Wielkopolskimi”. Celem konkursu jest zachęcenie młodych ludzi do twórczego interpretowania i przedstawiania różnych miejsc w regionie Wielkopolski z perspektywy podróży pociągiem.

Wakacyjna edycja konkursu ma na celu odkrywanie piękna, ciekawości i oryginalności ulubionych miejsc w Wielkopolsce związanych z podróżowaniem koleją. Poprzednie edycje konkursu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co dowodzi talentu artystycznego młodych ludzi z Wielkopolski.

Technika wykonania pracy jest dowolna, a uczestnicy konkursu nie są ograniczeni w swojej kreatywności. Konkurs rozpoczyna się 26 czerwca 2023 roku i potrwa do 20 sierpnia 2023 roku. Prace konkursowe należy przesyłać na adres e-mail: pociagdosztuki@koleje-wielkopolskie.com.pl. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba zamieszkująca lub ucząca się na terenie Wielkopolski, która ukończyła 13 lat.

Prace konkursowe zostaną ocenione pod względem dbałości o szczegóły oraz kreatywnego podejścia do tematu przez komisję konkursową. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci tabletu graficznego HUION Kamvas Pro 16, a wyróżniona praca zostanie wynagrodzona drukarką do zdjęć FUJIFILM Link Wide.

Jeśli jesteś mieszkańcem lub uczniem Wielkopolski i kochasz sztukę oraz podróżowanie pociągami, to jest to idealna okazja, aby wykorzystać swoją kreatywność i wziąć udział w konkursie „Pociąg do sztuki”. Podziel się swoimi widokami z podróży koleją i zdobądź szansę na nagrodę.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook