Kto otrzyma dotację na rozwój sportu?

Kto otrzyma dotację na rozwój sportu?

Wójt Komornik ogłosił listę podmiotów, które w 2015 roku będą realizować zadania publiczne z zakresu rozwoju i upowszechniania sportu na terenie Gminy.

Lista podmiotów i kwoty dofinansowania:

  • Klub sportowy “Grom” – 120 000 zł przeznaczone na organizację imprez i zawodów sportowych w ramach rozgrywek ligowych oraz organizacja i prowadzenie przez wykwalifikowaną kadrę trenersko-instruktorską procesu szklenia sportowego w zakresie piłki nożnej.
  • Uczniowski Klub Sportowy “Grunwald” Plewiska – 22 000 zł przeznaczone na organizację imprez i zawodów sportowych w ramach rozgrywek ligowych oraz organizacja i prowadzenie przez wykwalifikowaną kadrę trenersko-instruktorską procesu szkolenia sportowego w zakresie zapasów.
  • Ludowy Klub Sportowy “Wielkopolska” Komorniki – 6 000 zł przeznaczone na organizację imprez i zawodów sportowych w ramach rozgrywek ligowych oraz organizacja i prowadzenie przez wykwalifikowaną kadrę trenersko-instruktorską procesu szkolenia sportowego w zakresie tenisa stołowego.
  • Ludowy Klub Sportowy “Wielkopolska” Komorniki – 65 000 zł przeznaczone na organizację imprez i zawodów sportowych w ramach rozgrywek ligowych oraz organizacja i prowadzenie przez wykwalifikowaną kadrę trenersko-instruktorską procesu szkolenia sportowego w zakresie piłki nożnej.

Razem – 213 000 zł

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie