Kwietniowe spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Kobiet Plewisk

Kwietniowe spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Kobiet Plewisk

20 kwietnia br. o godz. 18:00 Kobiety Przedsiębiorcze spotkały się w ramach powstałego w marcu Klubu Przedsiębiorczych Kobiet Plewisk. Spotkanie rozpoczęto wręczeniem kwiatów założycielce Klubu Monice Zygmunt – Jakuć, składając gratulacje z uzyskanego tytułu Kobiety Przedsiębiorczej Wielkopolski 2015 roku.
Tym razem Klubowiczki pracowały warsztatowo pochylając się nad zasadami działania Klubu. W dalszej części spotkania, jedna z Klubowiczek – Katarzyna Zabłocka poprowadziła prelekcję pt. „Chcę ale nie wiem jak – czyli trudna sztuka wyznaczania celów”.
W dalszej części spotkania, jedenaście nowych Klubowiczek opowiedziało w kilku słowach o sobie, otrzymując symboliczny buton Klubu.
Nie zabrakło także, losowania nagród oraz części networkingowej nawiązywania kontaktów. Klubowiczki wymieniały się wizytówkami i jak zawsze przekroczono limit czasowy spotkania.

Kolejne spotkanie już 31 maja (wtorek) o godz. 18:00. O dokładnym miejscu i programie będziemy informować na portalu. Zapraszamy także na fanpage Klubowy:f/klubprzedsiebiorczychkobietplewisk

Przypominamy, iż do Klubu może dołączyć każda Pani, która czuje chęć nawiązywania nowych kontaktów lokalnych, szuka inspiracji bądź chce podzielić się doświadczeniami prowadzenia własnej firmy bądź pracy na etacie.
Monika Zygmunt-Jakuć”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook