Lista komitetów wyborczych w Komornikach

Lista komitetów wyborczych w Komornikach

Na terenie Gminy Komorniki zarejestrowano pięć komitetów wyborczych:

  • Komitet Wyborczy Aktywni dla Gminy – siedziba komitetu znajduje się w Plewiskach. Pełnomocnikiem wyborczym jest Mariusz Mateuszewski. Komitet posiada stronę na portalu Facebook.
  • KW Nasze Komorniki – siedziba komitetu znajduje się w Komornikach. Pełnomocnikiem wyborczym jest Marek Kubiak. Komitet posiada stronę internetową.
  • KWW “Nasza Gmina Komorniki” – siedziba komitetu znajduje się we Wirach. Pełnomocnikiem wyborczym jest Czesław Wiścicki.
  • KWW Gmina na Plus – siedziba komitetu znajduje się w Plewiskach. Pełnomocnikiem wyborczym jest Aleksandra Konieczna.
  • KWW Gospodarne Komorniki – siedziba komitetu znajduje się we Wirach. Pełnomocnikiem wyborczym jest Monika Garczarek. Komitet prowadzi vlog na portalu YouTube.

Przypominamy: wybory samorządowe 2014 już 16 listopada. Zobacz kalendarium.

Źródło: bip.komorniki.pl

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie