Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
fot. Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Muzeum w Szreniawie – 15.07.2023

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników psów na wyjątkowe wydarzenie – „Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych” oraz „Specjalistyczną Wystawę Owczarków Niemieckich”, organizowaną we współpracy z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Psa Rasowego Kennel Club. Wystawa odbędzie się 15 lipca br. o godz. 13:00.

W ramach tej unikalnej wystawy, prezentowane będą różne rasy psów, a ich zgodność z wzorcami rasy będzie oceniana przez sędziów, z uwzględnieniem standardów rasowych. To wyjątkowa okazja dla hodowców, właścicieli i miłośników psów, aby spotkać się, podzielić się swoimi doświadczeniami oraz podziwiać piękno i wdzięk różnych ras.

Pragniemy zaznaczyć, że uczestnictwo w wystawie wymaga odpowiednich dokumentów i przygotowania psa do pokazu. Wartościowe psy zostaną ocenione przez sędziów, którzy dokładnie sprawdzą ich zgodność z określonymi standardami rasy. Dla wielu osób, wystawy psów rasowych stanowią nie tylko okazję do prezentacji swoich pupili, ale również ważny element kultury kynologicznej.

Przybywającym na wystawę przypominamy, że w sobotę wstęp do Muzeum i na wystawy psów jest bezpłatny. Zapewniamy również, że na terenie Muzeum można przebywać na wolnym powietrzu z psami na smyczy, w kagańcu lub poskramiaczu psów, z wyłączeniem miejsc oznaczonych zakazem wprowadzania.

Planujemy interesujący harmonogram wystawy, w tym konkurs Młodego Prezentera oraz konkurencje finałowe. Rejestracja zgłoszonych psów odbędzie się w godzinach 11:30-12:45, a otwarcie wystawy nastąpi o godz. 13:00. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń zarówno uczestnikom, jak i zwiedzającym.

Źródło informacji: Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook