Nowe informacje odnoście budowy Koperkowej

Nowe informacje odnoście budowy Koperkowej

koperkowa

W zeszłym miesiącu informowaliśmy o remoncie ul. Koperkowej w Plewiskach. Mamy nowe informacje dotyczące remontu i nie koniecznie mogą one ucieszyć mieszkańców ulicy.

Informowaliśmy, że do końca roku zostanie wykonany remont całej ulicy Koperkowej. Uzyskaliśmy jednak dalsze informacje w zakresie tych planów, które nie przedstawiają sprawy w tak różowym świetle. Do końca roku ma zostać zakończony remont jedynie krótkiego, 182 metrowego odcinka ulicy od Tymiankowej do Szafranowej. Nie jest to zgodne z planami gminy, które zakładały, że cały I etap budowy ul. Koperkowej (od Tymiankowej do Miętowej) miał zostać zakończony do końca 2014 roku.

Niektórzy mieszkańcy ulicy czekają na remont ponad 15 lat. Mamy nadzieję, że kontynuacja budowy nastąpi na początku 2015 roku.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie