Odpowiedź z UG Komorniki, na list mieszkańca Plewisk

W styczniu informowaliśmy, o liście, który dotarł do naszej redakcji w sprawie stanu ulic Promykowej i Tęczowej. Na prośbę mieszkańca, skontaktowaliśmy się z UG Komorniki.

List mieszkańca
“Witam, Zgodnie z obietnicą przesyłam zdjęcia z wczoraj zrobione po godzinie 15:00. Droga została w minimalnym stopniu dalej wyrównana, ale mimo wszystko pozostawia bardzo dużo do życzenia. Ilość gruzu nawożona przez firmę wyrównującą drogę jest na tyle mała, że na drugi dzień ślad po nim ginie. Rozumiem, że duża ilość mieszkańców Plewisk ma pretensje, że ich drogi też są w opłakanym stanie i tu się z nimi zgadzam, ale my mieszkańcy ul. Tęczowej i przejazdowej ulicy Promykowej chcemy, żeby te ulice chociaż były regularnie wyrównywane tak jak kiedyś obiecał Pan Broda. Druga sprawa jest taka, że jadąc ulicą Promykową od strony Kościoła do ulicy Tęczowej, to ta ulica rozchodzi się w lewo i również w prawo, gdzie wybudowanych zostało ok. 50 nowych mieszkań i tam nigdy nie było wyrównywane (oprócz dewelopera), co widać na zdjęciu 4. Mieszkańcy, którzy mieszkają tam już naprawdę naście lat nie pamiętają, żeby kiedykolwiek gmina zrobiła tam coś z tą ulicą. Serdecznie dziękuję za zainteresowanie się sprawą.”


Odpowiedź z UG Komorniki

“Dzień dobry!
W odpowiedzi na państwa e-maila dotyczącego stanu ul. Promykowej i Tęczowej w Plewiskach informujemy ,że do czasu zakończenia robót na ulicy Kolejowej będzie zwiększona częstotliwość ich naprawy z uwzględnieniem panujących warunków atmosferycznych. Prace wykonuje Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Komornikach.

-pozdrawiam;

Zenon Pieprzyk

Podinsp.ds komunalnych, eksploatacji

i remontów dróg

Wydział Infrastruktury Komunalnej,

Rolnictwa i Ochrony Środowiska”

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook