Piekarnia Gruzińska Tbilisi
fot. Piekarnia Gruzińska Tbilisi - Facebook

Piekarnia Gruzińska Tbilisi w Plewiskach – Otwarcie z Wielkim Sukcesem!

W Plewiskach, na ulicy Grunwaldzkiej 515C1, właśnie otworzyła swoje podwoje nowa Piekarnia Gruzińska Tbilisi. To wyjątkowe miejsce, które swoim niepowtarzalnym smakiem przyciąga miłośników gruzińskiej kuchni. Otwarcie nastąpiło w poniedziałek, 10.07, i cieszyło się zainteresowaniem mieszkańców.

Piekarnia Gruzińska Tbilisi jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty od 8:00-14:00. To idealne miejsce, aby skosztować różnorodnych gruzińskich specjałów, takich jak pyszne chaczapuri i bagietki z różnymi nadzieniami.

Jest to miejsce, które przyjęło się z niezwykle ciepłym odbiorem ludzi. Klienci są zachwyceni szerokim wyborem smaków i autentycznym, gruzińskim charakterem piekarni. Przygotowane w niej wyroby są nie tylko smaczne, ale także wykonane z pasją i starannością.

Jeśli jesteś fanem kuchni gruzińskiej lub chcesz spróbować czegoś nowego i niezwykłego, odwiedź Piekarnię Gruzińską Tbilisi w Plewiskach. To miejsce, które zapewni Ci prawdziwą ucztę dla podniebienia i niezapomniane doznania kulinarne.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook