Pogoń za wilkiem już za nami

Pogoń za wilkiem już za nami

Szanowni Państwo

Lokalna grupa biegowa, KGB Grzmot Komorniki zdominowała IV edycję popularnego biegu Pogoń za wilkiem. Aż sześciu z jej zawodników stanęło na podium w piękną, słoneczną sobotę, 30 lipca.

W biegu, którego partnerami była Gmina Komorniki i GOSiR Komorniki wystartowało ponad 400 biegaczy, którzy przebyli 10 km trasę po terenach Wielkopolskiego Parku Narodowego. Jak zwykle organizatorzy zadbali o to, by przełaj nie był łatwy, wiele podbiegów, niektóre bardzo strome, były wyzwaniem nawet dla wytrawnych zawodników.

Zwycięzcą biegu został Łukasz Wróbel z czasem 37:46 z KGB Komorniki. Występująca w tych samych barwach, Agnieszka Kuster była druga w kategorii open kobiet (45:52). Ponadto, w swoich kategoriach wiekowych sukcesy odnieśli też inni członkowie KGB Grzmot Komorniki: Dawid Cieślak – 1 miejsce oraz 4 miejsce w kategorii open (39:11), Izabela Budna – 2 miejsce, Marta Czarnecka – 3 miejsce i Roman Kuster – 3 miejsce.

Najszybszą kobietą była Agata Świątek z czasem 43:50.

Po biegu głównym wystartował bieg z psem, nowość tegorocznej edycji. Także dzieci licznie stawiły się na starcie, biorąc udział w biegu wilczków.

Gratulujemy udanego startu wszystkim biegaczom z gminy Komorniki oraz dziękujemy uczestnikom i partnerom z za świetną zabawę.

UG Komorniki

IMG_4221 IMG_4247 IMG_0045 IMG_0065 IMG_3975 IMG_3979 IMG_3983 IMG_3984 IMG_4174 IMG_4183 IMG_4191

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie