Przedsiębiorcze z Plewisk

Przedsiębiorcze z Plewisk

Przedsiębiorcze Kobiety Plewisk tym razem spotkały się ostatniego dnia maja, aby po raz kolejny wesprzeć się , porozmawiać, wymienić poglądy a przy tym dowiedzieć czegoś ciekawego.

Nie obyło się także od oficjalnego przywitania nowych Klubowiczek, które na znak przyjęcia otrzymały buton Klubowy. Klub liczy już 34 Panie i mamy nadzieję na więcej.
Spotkanie uświetniła Aleksandra Zgoła, która przeprowadziła warsztat poświęcony sztuce perswazji, przemawianiu publicznemu oraz negocjacjom. Panie miały możliwość przećwiczenia niełatwej sztuki negocjacyjnej i radziły sobie wyśmienicie.

Jak zawsze rozlosowano nagrody w tym książkę „Mała wielka zmiana” autorstwa Roberta B. Cialdini oraz bon na zabieg medycyny estetycznej.
Kolejne spotkanie Klubu już 18 czerwca br. Tym razem wspólny czas Klubowiczki spędzą w Kórniku, aby poznać się i zintegrować w nieco innych okolicznościach. Przewidziano zwiedzanie zamku, rejs statkiem oraz kolację grillową. Więcej informacji będzie jak zawsze na funpage Klubu – :f/klubprzedsiebiorczychkobietplewisk
Zapraszamy wszystkie mieszkanki Plewisk do wstąpienia do KPKP.

W razie pytań prosimy pisać na: biuro@bezowijania.com

Monika Zygmunt – Jakuć
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook