Przypominamy o konkursie. Do wygrania kolacja za 100 zł!

Przypominamy o konkursie. Do wygrania kolacja za 100 zł!

voucher

Przypominamy o konkursie „Tak chcę widzieć Plewiska za 10 lat”. Do wygrania bon do restauracji „Klub Sami Swoi” na 100 zł.

Zasady: prześlij do nas swój tekst, w którym opiszesz jak byś chciał widzieć Plewiska za 10 lat. Zwycięży najbardziej kreatywna wizja naszej miejscowości.

Autor najlepszego tekstu otrzyma bon na 100 zł dla dwóch osób do wykorzystania w restauracji „Klub Sami Swoi” na ulicy Stary Rynek 99. Oprócz tego na naszym portalu opublikujemy trzy najbardziej pomysłowe wizje na „Plewiska za 10 lat”.

Swoje teksty przesyłajcie na adres: info@plewiska.pl. W tytule maila wpiszcie „Tak chcę widzieć Plewiska za 10 lat”. Optymalna objętość tekstu to 100 – 200 słów. Konkurs trwa do 22 sierpnia 2014 r. Wyniki opublikujemy 27 sierpnia br.

Przesłanie wyżej opisanej pracy jest równoznaczne z wzięciem udziału w konkursie i wyrażeniem zgody na publikację materiału przez redakcję Plewiska.pl w mediach.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie