Relacja z wystawy "Kolor w przyrodzie - ptaki"

Relacja z wystawy „Kolor w przyrodzie – ptaki”

Wystawa malarstwa grupy niesformalizowanej odbywa się w Osiedlowym Domu Kultury “Orbita” przy Osiedlu Kosmonautów 118 w Poznaniu.

Koncepcja wystawy odnosi się do szeroko rozumianej kompozycji barwnej, w której skład wchodzą prace twórców. Wypowiedź artystyczna zawiera się w temacie koloru w przyrodzie. Celem projektu jest stworzenie takiego układu aby widz poprzez symulację barwną zagłębił się w arkana świata natury. Odebrał bodźce i powiązał założenia: barwy, ruchu i akcentu. Wystawa to zabawa w grupie wielopokoleniowej promująca twórczość na świeżym powietrzu – plener. Jej założenia edukacyjne powiązane są z rozwojem poprzez uprawianie twórczości i chęci poznawania świata zewnętrznego. (Koncepcja projektu i koordynacja: Julia Kaczmarczyk-Piotrowska).

Dariusz Głowacki, Alicja Łuczak, Julia Kaczmarczyk-Piotrowska, Andrzej Kończal, Anna Klimaszewska, Anna Kruczkowska, Krzysztof Marciniak, Lidia Męczywór, Rozalia Nowak, Maria Silska, Ewa Małgorzata Tresenberg, Jan Piotrowski, Michał Piotrowski, Dorota Zbroszko.

Wystawa została przedłużona do 10 czerwca 2018.

Prace malarskie zostały wykonane technikami olejnymi, akrylowymi, akwarelami metodami impastu, laserunku i łączonych.

Zapraszamy!

Materiał TV: https://www.youtube.com/watch?v=3wRjLnKcpNw&feature=youtu.be

Materiał fotograficzny (do pobrana) foto Jerzy Nowak: https://photos.google.com/share/AF1QipMavARmEWX5zpLEA-rivj5NUBshWdhnXacGuTWeivhUuO35try62INQoYlhPvsofQ?key=YU1VcUo4Tl82RnU1SFNVY1RFc2hRV25kVHpGMEN3

2

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook