Rok temu "Tydzień bez samochodu". Teraz 1 dzień bezpłatnej komunikacji

Rok temu „Tydzień bez samochodu”. Teraz 1 dzień bezpłatnej komunikacji

Tramino_z_logo_ztm

W zeszłym roku w ramach “Tygodnia bez samochodu” mogliśmy bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej. W tym roku ZTM zdecydował, że będzie to tylko jeden dzień.

Zeszłoroczne siedem dni bezpłatnych przyjazdów zrealizowano na wzór Europejskiego Tygodnia bez samochodu. Promocja cieszyła się dużym zainteresowaniem o czym świadczy fakt, że w samym środku akcji co trzeci pasażer jechał bezpłatnie dzięki dowodowi rejestracyjnemu pojazdu.

W tym roku podobna akcja zostanie skrócona tylko do jednego dnia przypadającego na 22 września (poniedziałek). Szkoda, że ze względu na pieniądze zrezygnowano z realizacji tego tradycyjnego już europejskiego wydarzenia. Tym bardziej, że za ostatnie przygody z PEKĄ przydałby się jakiś miły gest ze strony miasta.

Źródło: epoznan.pl

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie