Rozpoczynamy akcję Zielone Plewiska! Wskaż miejsce

Rozpoczynamy akcję Zielone Plewiska! Wskaż miejsce, gdzie mamy posadzić drzewa.

Drodzy mieszkańcy,
wielu z Was często wspominało o tym, że w Plewiskach brakuje zieleni. Możemy to teraz zmienić ! Wszystko w naszych rękach.

W pierwszym kroku chcielibyśmy zaprosić wszystkich mieszkańców do wskazania miejsc gdzie warto byłoby posadzić nowe drzewa.

Przesyłajcie swoje propozycje na adres: tomasz_lubinski@o2.pl. Zgłoszenie powinno zawierać ulicę/adres bądź współrzędne geograficzne miejsca gdzie waszym zdaniem powinny znaleźć się nowe nasadzenia. Możecie również zasugerować co i w jakiej ilości posadzić, przesłać zdjęcie miejsca, każda dodatkowa uwaga będzie dla nas cenna. Przydatna będzie również dla nas informacja czy chcielibyście osobiście uczestniczyć w sadzeniu. Jeżeli jakaś wspólnota jest zainteresowana posadzeniem zieleni na swoim terenie też prosimy o taką wiadomość.

Równolegle razem z panią sołtys będziemy prowadzić rozmowy w gminie celem uzyskania wsparcia naszej akcji. Mamy dużą nadzieję, że już najbliższej jesieni (drzewa sadzimy na wiosnę bądź jesień uda nam się choć w kilku miejscach posadzić nowe drzewa a całą akcję będziemy mogli kontynuować przez dłuższy okres czasu. Liczymy na wasze zaangażowanie!

Aktualna mapa po Waszych propozycjach:

Legenda:
- czerwone - lokalizacje oczekujące na analizę i zatwierdzenie
- żółte - lokalizacje zatwierdzone oczekujące na realizację
- zielone - lokalizacje w trakcie realizacji/zrealizowane
- czarne - lokalizacje odrzucone (brak możliwości realizacji nasadzenia)

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook