"Słowa nie potrafią wyrazić naszej wdzięczności za ten piękny gest." - podziękowania za festyn

„Słowa nie potrafią wyrazić naszej wdzięczności za ten piękny gest.” – podziękowania za festyn

“Chcieliśmy z całego serca podziękować Klubowi Sportowemu Grom-Plewiska, Wspólnocie Mieszkaniowej Tęczowa 24-26 oraz wszystkim sponsorom prywatnym oraz firmom – Sklep internetowy Zwierzakowo, Manual Clinic, Ilona Nadolska Salon Kosmetyczny Amazing, Sklep Internetowy Ekoj Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie charytatywnego Festynu Rodzinnego na rzecz naszego syna Mateusza.

Szczególne podziękowania chcieliśmy przekazać naszym wspaniałym sąsiadom i przyjaciołom Ani, Hani i Tomkowi – inicjatorom i głównym organizatorom imprezy, a także wszystkim pozostałych sąsiadom, którzy zaangażowali się w organizację imprezy. Dziękujemy Wam za Wasze wielkie i dobre serca!!!

Były wspaniałe wypieki, których nie powstydziłaby się najlepsza cukiernia, a wszystkie te słodkości były dziełem naszych drogich sąsiadów, znajomych, rodziny. Serdecznie Wam dziękujemy za te słodkie pyszności :) Dla tych, którzy jednak gustują w konkretach były kiełbaski z grilla i tradycyjna grochówka… A dla dzieci mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy, dzięki firmie Denimatoring Animacje.

Nigdy tego dnia nie zapomnimy, na zawsze ten dzień pozostanie w naszych sercach a wraz z nim dobra moc, wsparcie i uśmiechy którymi nas obdarzyliście. Mamy tak wielu dobrych ludzi wokół siebie… To budujące!

Impreza odbyła się pod patronatem Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, zgodnie z Decyzją MAC nr 71/2014. Zbiórka na pomoc i ochronę zdrowia Mateusza Wajnerta odbyła się w dniu 13.09.2014 r. na terenie Klubu Sportowego Grom-Plewiska na podstawie zezwolenia nr 490/71/2014. W wyniku przeprowadzonej zbiórki publicznej zebrano środki pieniężne w kwocie 5.223,51 zł (słownie: pięć tysięcy dwieście dwadzieścia trzy złote i 51/100 gr), z uwzględnieniem formy zbiórki w postaci puszek kwestarskich.

Z całego serca wszystkim Państwu dziękujemy za hojność i za dobre serce. To dla Mateusza i dla nas naprawdę wiele znaczyło, że tyle osób chciało go wesprzeć w tej ciężkiej walce. Słowa nie potrafią wyrazić naszej wdzięczności za ten piękny gest.”

Z poważaniem

Joanna i Tomasz Wajnert

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook