Spalamy świąteczne kalorie na hali GOSiR w Komornikach!

Spalamy świąteczne kalorie na hali GOSiR w Komornikach!

Po obfitym okresie świątecznym, pełnym pysznych potraw i słodkości, nadszedł czas na aktywność fizyczną! Dla wszystkich mieszkańców Komornik i okolicznych miejscowości, którzy chcieliby spędzić czas w sportowy sposób, GOSiR otwiera swoje drzwi już 2 kwietnia (wtorek) na halę przy ul. Polnej 37. Organizatorzy przygotowali trzy bloki aktywności, które zadowolą zarówno najmłodszych, jak i dorosłych. Oprócz zajęć dla dzieci, przewidziane są także aktywności dla całych rodzin oraz treningi dla dorosłych.

Jak wygląda program zajęć?

Godzina 14.00-16.00: Aktywnie z Akademiami Sportu!

Pierwszy blok to otwarte zajęcia sportowe dla dzieci prowadzone przez doświadczonych trenerów z Akademii GOSiR. Dzieci w wieku od 7 do 9 lat oraz od 10 do 12 lat będą miały okazję skorzystać z różnorodnych zajęć sportowych, które rozwijają umiejętności ruchowe oraz integrują rówieśników.

Godzina 16.30-18.30: Potrenujmy Razem!

Kolejny blok to czas dla całych rodzin! Wspólne aktywności sportowe rodziców i dzieci umożliwią spędzenie czasu w aktywny i zdrowy sposób. Planowane są m.in. wspólne rozgrzewki oraz zajęcia z siatkówki, prowadzone przez trenerów z UKS PUMA.

Godzina 18.00-21.30: Spalamy kalorie świąteczne!

Wieczorne zajęcia są skierowane głównie dla dorosłych, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy i poprawić kondycję fizyczną. W programie znajdują się różnorodne aktywności, takie jak zajęcia Fat Killer, taniec z salsą, treningi kickboxingu i brazylijskiego jiu jitsu oraz zumba.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszych wydarzeniach. Spalmy razem świąteczne kalorie i cieszmy się aktywnym stylem życia!

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook