Sprzątanie świata 2018

Sprzątanie świata 2018

Gmina Komorniki weźmie udział w akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2018” zainicjowanej przez Fundację Nasza Ziemia. Tegoroczna, 25 jubileuszowa edycja odbędzie się w dniach 21-23 września, pod hasłem „AKCJA – SEGREGACJA”. Jej celem jest wsparcie promocji selektywnej zbiórki odpadów oraz inicjowanie działań na rzecz środowiska naturalnego.

W sobotę, 22 września Gmina Komorniki, wraz z innymi członkami Metropolii Poznań przyłączy się do wspólnego sprzątania. Gmina zachęca mieszkańców do współpracy – wskażcie miejsca, w których Waszym zdaniem istnieje szczególna potrzeba posprzątania. Propozycje lokalizacji można wysłać na: komunalne@komorniki.pl. Na zgłoszenia czekamy do 17 września.

Uczestnicy akcji otrzymają worki na śmieci i rękawiczki ochronne, wskażemy też wytypowane do sprzątania miejsca. Szczegółowe informacje pojawią się wcześniej na stronie internetowej gminy Komorniki oraz będą dostępne u sołtysów.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Nie pomiń ostatnich wiadomości!

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie