Stan ulicy Opłotki

Stan ulicy Opłotki

* Prosimy nie wprowadzać czytelników w błąd, próbując komentować w imieniu redakcji. Komentarz żartownisia został usunięty.

Do redakcji Plewiska.pl wpłynął list od kierowcy, który często przejeżdża przez ul. Opłotki.

“Pisze w sprawie drogi, która idzie wzdłuż Centrum Handlowego Auchan ul. OPŁOTKI – dziury jakie są na tej ulicy są tak wielkie , że już nie da się przejechać jednym pasem. Dlaczego gmina nic nie robi aby ta drogę naprawić ? Zauwazyłem, że na tym krótkim odcinku postawiona znak DROGA WEWNĘTRZNA ZARZĄDZANA PRZEZ AUCHAN . Nie rozumiem jak droga łącząca dojazd do ul. Głogowskiej, Autostrady, wyjazdu na Komorniki może być w takim stanie ? Myślę, że jest to dobry pomysł na artykuł i reakcje w gminie i zarządzie Auchan .
Proponuje sie przejechać tą drogę , jes stan jest niedopuszczalny, stanowi zagrożenie a na dodatek brak jakichkolwiek ostrzeżeń, że na drodze jest jedna wielka dziura zajmująca jeden cały pas ruchu.”

Skontaktowaliśmy się z CH Auchan, aby dowiedzieć się czy jest szansa na polepszenie nawierzchni drogi. Otrzymaliśmy odpowiedź:

“Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za kontakt z naszą firmą i za przesłane uwagi.
W odpowiedzi na Pani pytanie uprzejmie informuję, że ulica Opłotki jest rzeczywiście własnością Auchan. Planujemy jej remont, który powinien zostać zakończony do 1 maja 2016 r.
Z poważaniem

AUCHAN KOMORNIKI
ul. Głogowska 432
60-004 Poznań”

Drodzy mieszkańcy, cieszymy się, że coraz częściej nasze publikacje, maile i telefony pomagają w rozwiązaniu Waszych spraw.
Dziękujemy za zaufanie.

plewiska2

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook