Tour de Pologne 2023 zawita do gminy Komorniki
fot. komorniki.pl

Tour de Pologne 2023 zawita do gminy Komorniki

29 lipca gmina Komorniki będzie gościć kolarzy podczas tegorocznego wyścigu Tour de Pologne. Pierwszy etap tego prestiżowego wydarzenia rozpocznie się w Poznaniu, a trasa prowadząca od Międzynarodowych Targów Poznańskich do Toru Poznań obejmie również teren gminy Komorniki.

To doskonała okazja dla mieszkańców i fanów kolarstwa, aby obserwować ścigających się zawodników i dopingować im na trasie. Organizatorzy planują także strefę kibica, która nie tylko skierowana będzie do miłośników sportu rowerowego. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Tradycji i Kultury w Komornikach, przy ulicy Kościelnej 37. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w różnych animacjach sportowych, grach i zabawach, malowaniu twarzy oraz stworzeniu żywej instalacji w formie roweru. Dodatkowo, nie zabraknie niespodzianek, słodyczy i świeżych owoców.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 14:30 i potrwa do około 17:00. Peleton, czyli grupa kolarzy, przemknie przez gminę Komorniki w godzinach 15:45-16:05. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć profesjonalnych kolarzy w akcji i cieszyć się atmosferą tego znakomitego sportowego wydarzenia.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tej kolarskiej imprezie i wsparcia zawodników na trasie Tour de Pologne.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook