W uznaniu za długoletnie pożycie małżeńskie

W uznaniu za długoletnie pożycie małżeńskie

Znaczącymi „piątkami” sygnowane były jubileusze 10 par zaproszonych do Urzędu Gminy Komorniki po odbiór zaszczytów za długoletnie pożycie małżeńskie.

Medale wręczone przez wójta Jana Brodę w imieniu Prezydenta RP , dyplomy okolicznościowe, wiązanki kwiatów i zorganizowane przyjęcie zacnych gości przez Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Komornikach Grażynę Rak były zapewne godną oprawą dla uczczenia 50 i 55 lat, które owe pary wspólnie z sobą przeżyły.

Wśród nich, Państwo: Bogumiła i Stanisław Budni z Głuchowa, Elżbieta i Roman Cerba z Chomęcic, Kazimiera i Stanisław Cykowiakowie z Wir, Barbara i Bogdan Czerwińscy z Komornik, Mirosława i Andrzej Kaczmarkowie z Plewisk, Marianna i Bolesław Kubala z Komornik, Krystyna i Bronisław Marciniakowie z Wir, Genowefa i Stanisław Warguła z Plewisk. Jubileuszową parą byli także Państwo Zofia i Kazimierz Czyżowie z Chomęcic, ale niestety na uroczystość nie dotarli.

Magia liczby każe pochylić się nad wielką jej wartością, na którą złożyły się różnorakie przeżycia, doświadczenia, dorobek każdego dnia, wspomnienia i co najważniejsze- kapitał rodzinny, wielopokoleniowe potomstwo, bo to dopiero daje poczucie pełni życia, szczęścia i satysfakcji.

Dołączam z życzeniami dla Jubileuszowych Par- w imieniu Redakcji.

Violetta Sendecka – dzięki uprzejmości UG Komorniki

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie