Weź udział w rajdzie - Piknik z Motoryzacją Wiry 2015

Weź udział w rajdzie – Piknik z Motoryzacją Wiry 2015

Tegoroczny V, a zarazem jubileuszowy Piknik z Motoryzacją Wiry 2015 odbędzie się 16 sierpnia na pięknym terenie przy ul. Zespołowej w Wirach. To już cykliczne wydarzenie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Impreza jest skierowana do wszystkich grup wiekowych, a jej motywem przewodnim jest motoryzacja. Goszczą u nas pojazdy zabytkowe oraz najnowsze modele wystawiane przez Dealerów.
Dodatkowa prezentacja pojazdów odbywa się na specjalnie skonstruowanym podeście przed sceną. Imprezie towarzyszy wiele konkursów z nagrodami i pucharami dla uczestników Pikniku, również dla tych najmłodszych.
Nie zapominamy o atrakcjach gastronomicznych.
Parada pojazdów zabytkowych to już tradycja wirowskiej imprezy, która jest kolejną atrakcją.
Impreza kończy się koncertem Gwiazdy Wieczoru.
W tym roku, niewątpliwie sporym wydarzeniem będzie impreza towarzysząca, czyli Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych Wiry 2015.
Rajd, w którym udział weźmie minimum 40 załóg, rozpocznie się 14.08, a zakończy 16.08 na imprezie otwartej dla wszystkich, czyli V Pikniku z Motoryzacją. Dla uczestników rajdu przewidzieliśmy również wiele atrakcji. W piątek zakwaterowanie w Leśnym Ośrodku Szkoleniowym w Puszczykowie. W sobotę rajd na dystansie 70 km. Trasa rajdu to:
Puszczykowo, Gmina Komorniki oraz częściowo Gmina Dopiewo. Rajd obejmuje 9 prób sprawnościowych, które odbędą się we wszystkich sołectwach naszej gminy oraz w Puszczykowie i Dopiewie. Niedziela to już wspólna zabawa na Pikniku, która rozpocznie się Konkursem Elegancji.Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie