Wielkanocne Warsztaty Kreatywno-Plastyczne dla Dzieci w Bibliotece Komornickiej!

Wielkanocne Warsztaty Kreatywno-Plastyczne dla Dzieci w Bibliotece Komornickiej!

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a w Bibliotece Publicznej Gminy Komorniki odbywają się niezapomniane warsztaty kreatywno-plastyczne! Dla dzieci w wieku od 6 lat biblioteka przygotowała wyjątkowe spotkania, które pozwolą na rozwijanie talentów artystycznych i tworzenie magicznych dzieł sztuki związanych z tematyką Wielkanocy. Warsztaty poprowadzi utalentowana artystka i pedagog, Anna Miedziarek. Jej doświadczenie oraz pasja do pracy z dziećmi zapewnią uczestnikom nie tylko świetną zabawę, ale także inspirujące doświadczenia artystyczne.

Wielkanocne Warsztaty Kreatywno-Plastyczne – miejsce i terminy

Warsztaty odbędą się w Bibliotece Publicznej Gminy Komorniki, znajdującej się w budynku CTiK, przy ul. Kościelnej 37, 62-052 Komorniki. Spotkania są zaplanowane na dwa wtorki: 12.03.2024 r. oraz 26.03.2024 r., w godzinach od 17:00 do 18:00. To idealny czas, aby po szkole oderwać się od codzienności i wziąć udział w kreatywnych zajęciach. Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję wykazać się wyobraźnią i kreatywnością, tworząc unikalne prace związane z tematyką Wielkanocy. Będą miały okazję malować, rysować, ozdabiać pisanki, tworzyć stroiki świąteczne i wiele więcej! Każde dziecko będzie mogło wyrazić swoje pomysły i stworzyć coś wyjątkowego.

Jak zapisać się na warsztaty?

Aby wziąć udział w warsztatach, należy skontaktować się telefonicznie pod numerem 696 178 514. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiej rezerwacji. Koszt udziału w dwóch spotkaniach wynosi jedynie 60 zł. Wielkanocne Warsztaty Kreatywno-Plastyczne w Bibliotece Komornickiej to doskonała okazja dla dzieci do spędzenia czasu w kreatywny sposób, rozwijania swoich talentów artystycznych i poznania nowych przyjaciół.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook