Wojciech Pietrzak

Wojciech Pietrzak

Wojciech Pietrzak

Imię: Wojciech

Nazwisko: Pietrzak

Wiek: 64

Miejsce zamieszkania: Plewiska

Przynależność do komitetu wyborczego: KWW Nasza Gmina Komorniki

Skrócona historia życia: Od dwudziestu ośmiu lat mieszkam wraz z żoną w Plewiskach. Mamy troje dzieci i dwoje wnucząt. Społecznie działam od 24 lat. Jestem sołtysem Plewisk już 16 lat i Radnym od 2006 roku . W obecnej kadencji jestem Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej i zastępcą Przewodniczącego Komisji Finansów oraz członkiem Komisji Oświaty. Jestem także członkiem Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Uzależnień oraz Komisji Oświaty i Spraw Społecznych przy STOWARZYSZENIU GMIN I POWIATÓW WIELKOPOLSKI.

Jakie działania jako radny zamierza Pan / Pani podjąć na rzecz gminy?: Chciałbym wspomóc władze gminy w realizacji budowy wiaduktu w ulicy Grunwaldzkiej. Będę zabiegał o budowę nowej szkoły, placów zabaw, miejsc rekreacji i ścieżek rowerowych oraz budowy nawierzchni z chodnikami w ulicach: Koperkowa, Rumiankowa, Mokra, Pszenna, Owsiana, Żytnia, Miodowa, Cicha, Zbożowa, Graniczna, Dojazd, Kupiecka, Szałwiowa, Lukrecjowa, Lubczykowa, Szafranowa, Strażewicza, Tęczowa, Wiosenna, Niecała, przebudowy, ulicy Grunwaldzkiej, rozbudowę Monitoringu Wizyjnego.

Dlaczego własnie Pana / Panią wyborcy powinni wybrać jako radnego Gminy Komorniki?: Jestem sprawdzonym działaczem społecznym. Przez lata pracy potwierdziłem, że zależy mi na wszystkich mieszkańcach Plewisk i na naszej wsi jako całości. Ma duże doświadczenie, a przy tym jestem otwarty na nowe pomysły. Mieszkańcy wiedzą, ze mogą z każdą sprawą przyjść do mnie i nigdy nie odmówiłem pomocy.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook