Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet

Zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet

Serdecznie zapraszamy na koncert znakomitego polskiego wokalisty Andrzeja Rybińskiego. Koncert z okazji Dnia Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Komornikach odbędzie się 6 marca br. o godzinie 19:00 w sali GOSiR przy ulicy Polnej 37 w Komornikach.

Cena biletów: 25 zł
do nabycia w GOK Komorniki, filiach oraz u Sołtysa.

andrzejrybinski

Andrzej Rybiński to polski wokalista, gitarzysta i kompozytor, współtwórca powstałej w latach 70-tych grupy 2 plus 1, uczestnik wielu czołowych festiwali m.in. w Opolu, Kołobrzegu czy Dreźnie.

Większość piosenek artysty jest Jego własną kompozycją, a najbardziej lubi je wykonywać na gitarze. Na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zdobył główną nagrodę za premierową piosenkę “Nie liczę godzin i lat”. Później powstały piosenki, jak: “Pocieszanka” oraz “Za każdą cenę”, które do dzisiaj cieszą się ogromnym powodzeniem wśród publiczności. Andrzej Rybiński koncertował niemal we wszystkich zakątkach świata. Skomponował także kilka piosenek dla czołowych artystek polskiej sceny muzycznej, m. in. Edyty Geppert, Zdzisławy Sośnickiej oraz Alicji Majewskiej.

Oto kilka przebojów Andrzeja Rybińskiego:
A już 6 marca zapraszamy na koncert!


Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie