Zawody strażackie

Zawody strażackie

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie na XI Powiatowe Zawody Strażackie, które odbędą się w Plewiskach, 25 czerwca 2016 r. Patronat honorowy nad imprezą objęli Starosta Poznańskie Jan Grabkowski i Wójt Gminy Komorniki Jan Broda.

Tradycyjnie już ulicami Plewisk przejedzie barwny korowód wozów strażackich, a od godz. 14.00 na stadionie przy ul. Szkolnej rozpoczną się zmagania drużyn strażackich, pokazy ćwiczeń bojowych i prezentacja sprzętu pożarniczego. Imprezie towarzyszyć będzie festyn rodzinny.

Podczas zawodów przeprowadzona będzie akcja bezpłatnego znakowania rowerów przez policję.

Serdecznie zapraszamy do podziwiania dzielnych strażaków i do zapoznania się z ich niełatwą pracą. Po zakończeniu zawodów zapraszamy na zabawę taneczną.

UG Komorniki

DSC_6401

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie