Zbiórka na samochód terenowy dla Ukrainy
fot. komorniki.pl

Zbiórka na samochód terenowy dla Ukrainy

Zbliża się ważny termin – do 21 sierpnia 2023 roku trwać będzie zbiórka na potrzebny samochód terenowy, który ma służyć ewakuacji rannych z linii frontu na Ukrainie. Jest to szansa, by wspólnymi siłami wspomóc nasi przyjaciół z Miasta Winnica, którzy stracili swój pojazd podczas ratowniczej misji. Wasza pomoc może uratować życie i przyczynić się do wzrostu bezpieczeństwa na ukraińskim froncie.

Współpraca dla wspólnego dobra

Wolontariusze, pracujący jako ratownicy medyczni na froncie, potrzebują wsparcia. Gmina Komorniki razem z Ochotniczą Strażą Pożarną w Plewiskach organizuj zbiórkę funduszy na zakup pojazdu. Od wielu lat wspieramy Ukrainę, a teraz możemy to zrobić znowu.

Twoja Pomoc Jest Kluczowa

Niezależnie od tego, czy to pojedyncza wpłata, czy też symboliczny wkład, każda suma przekazana na konto numer 41 1020 4027 0000 1902 1872 4616 z tytułem wpłaty „Pomoc Ukrainie” przyczyni się do zakupu pojazdu, który umożliwi skuteczną ewakuację rannych i uratuje życie wielu osób. Czasami najmniejsza pomoc potrafi zdziałać wielkie rzeczy. Zbiórka funduszy jest prowadzona za pośrednictwem OSP Plewiska, a zebrane środki zostaną przekazane na konto Batalionu Medycznego „Szpitalnicy”. Wasza hojność i dobre serca mogą zdziałać cuda – razem możemy zebrać środki, które umożliwią zakup pojazdu i kontynuację szlachetnej misji ratowania życia.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook