Złodziej

Złodziej, który okrada starsze osoby w Plewiskach.

W Plewiskach coraz częściej dochodzi do kradzieży, trudno zatrzymać ten proces. Jednen z najbardziej perfidnych sposóbów kradzieży, jest wykorzystywanie dobrego serca starszych osób, które nieświadomie wpuszczają do swoich domów nieznane im osoby. Spośród różnych metod kradzieży, ta należy do tych najbardziej podłych,potwierdza to informacja otrzymana od czytelniczki.

“Witam piszę z taką sprawą, dziś w godzinach porannych okradziono moją Babcię mieszkająca w Plewiskach przy ul. Szkolnej. Niestety jedyne co wiem, to informacja, że był to mężczyzna mówiący ze skupuje starocie, skradziono mojej babci wszystkie kosztowności. Osoba była w średnim wieku, ciemne włosy, jeździ srebrnym autem. Sprawa została zgłoszona na policję.Pisze ponieważ chcę ostrzec innych starszych mieszkańców. Złodziej grasuje po Plewiskach i okrada starsze osoby. Proszę o poinformowanie mieszkańców. Dziękuję i pozdrawiam”

Dziękujemy czytelniczce, za przekazanie tak ważnej informacji.

Drodzy czytelnicy proszę o poinformowanie Waszych rodzin, starszych sąsiadów, którzy mogą nieświadomie wpuścić złodzieja do domu.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie