Złodziej

Złodziej, który okrada starsze osoby w Plewiskach.

W Plewiskach coraz częściej dochodzi do kradzieży, trudno zatrzymać ten proces. Jednen z najbardziej perfidnych sposóbów kradzieży, jest wykorzystywanie dobrego serca starszych osób, które nieświadomie wpuszczają do swoich domów nieznane im osoby. Spośród różnych metod kradzieży, ta należy do tych najbardziej podłych,potwierdza to informacja otrzymana od czytelniczki.

“Witam piszę z taką sprawą, dziś w godzinach porannych okradziono moją Babcię mieszkająca w Plewiskach przy ul. Szkolnej. Niestety jedyne co wiem, to informacja, że był to mężczyzna mówiący ze skupuje starocie, skradziono mojej babci wszystkie kosztowności. Osoba była w średnim wieku, ciemne włosy, jeździ srebrnym autem. Sprawa została zgłoszona na policję.Pisze ponieważ chcę ostrzec innych starszych mieszkańców. Złodziej grasuje po Plewiskach i okrada starsze osoby. Proszę o poinformowanie mieszkańców. Dziękuję i pozdrawiam”

Dziękujemy czytelniczce, za przekazanie tak ważnej informacji.

Drodzy czytelnicy proszę o poinformowanie Waszych rodzin, starszych sąsiadów, którzy mogą nieświadomie wpuścić złodzieja do domu.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook