Hinc / Broda - debata polityczna dziś o 20:35

Hinc / Broda – debata polityczna dziś o 20:35

Broda_Hinc

Dzisiaj (27.10.2014), o godz. 20:35, w telewizji WTK będzie można obejrzeć debatę polityczną, w której zmierzy się wójt Jan Broda i Sławomir Hinc.

Obecny wójt Komornik – Jan Broda, oraz ubiegający się o ten urząd były zastępca prezydenta Poznania – Sławomir Hinc, wystąpią w publicznej debacie. Kandydaci poruszą temat problemów naszej gminy oraz możliwych rozwiązań. Z pewnością zostanie też poruszony temat wiaduktu. Przedstawione zostaną również opinie mieszkańców.

Zapraszamy również do dyskusji podczas debaty na naszym profilu na Facebooku. Debatę możecie oglądać on-line. Link znajduje się TUTAJ.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie