Darmowy elementarz - czy wytrzyma trzy lata?

Darmowy elementarz – czy wytrzyma trzy lata?

785661651d402da5943b1975a4e90a53

Od września dzieci w pierwszych klasach korzystają z darmowego elementarza. Czy jakość jego wykonania jest nieadekwatna do planowanej żywotności?

Każdy egzemplarz elementarza ma służyć dzieciom przez 3 lata. Po zakończonym roku szkolnym dzieci będą oddawały elementarze młodszym uczniom. Ze względu na jakość wykonania podręcznika można mieć obawy czy wytrzyma on planowany okres czasu. Książeczka jest wydrukowana w formacie A4 i posiada miękką, cienką okładkę. Ciężko będzie uchronić taki elementarz od zniszczeń, chociażby z powodu pakowania podręcznika do miękkiego plecaka.

Plusem elementarzy jest ich podział na części. Każda z nich będzie używana przez dzieci trzy miesiące. Jednak trzeba pamiętać o perspektywie używania ich przez dwa kolejne roczniki pierwszoklasistów.

Część pierwszą elementarza w formacie PDF możecie pobrać TUTAJ.

Źródło: głoswielkopolski.pl

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie