Gminny Ośrodek Kultury Komorniki zaprasza do udziału w wystawie i konkursie

Gminny Ośrodek Kultury Komorniki zaprasza do udziału w wystawie i konkursie

Regulamin XVI wystawy ARTYŚCI GMINY KOMORNIKI 2016 w ramach obchodów XXIII DNI GMINY KOMORNIKI

1. Organizatorem Wystawy ARTYŚCI GMINY KOMORNIKI jest Gminny Ośrodek Kultury Komorniki, kuratorem wystawy: artysta plastyk Julia Kaczmarczyk – Piotrowska.
2. Do udziału zapraszamy artystów zajmujących i zaangażowanych w szeroko rozumianą twórczość, wypowiadających się w różnych technikach.
3. Termin nadsyłania propozycji do dnia 2 maja na adres internetowy: gok.komorniki.jkp@wp.pl. , dostarczenie prac do Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach do dnia 9 maja 2016 roku.
4. Uroczysty wernisaż w dniu 19 maja 2016 o godzinie 17:30 w Galerii Piwnica Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach. Wystawa potrwa do 16 czerwca 2016 r.
5. Wszystkie prace winny być opatrzone notatką biograficzną zawierającą tytuł, technikę. Prace powinny być przygotowane do ekspozycji.
6. Organizator nie zwraca kosztów transportu prac oraz nie odpowiada za uszkodzenia powstałe w transporcie. Prace powinny być dobrze zabezpieczone i dostarczone wraz z dokładnym opisem na adres: Gminny Ośrodek Kultury, 62-052 Komorniki Ul. Stawna 7/11, tel. 61 8107 449 7.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji zdjęć nadesłanych prac w mediach oraz dokumentowania ich, bez wypłacania honorariów autorom.
9. Organizator i kurator zastrzega sobie prawo do selekcji nadesłanych prac bez podania przyczyn.
10. Zgłoszenie pracy przez wystawiającego jest równoznaczne z oświadczeniem o samodzielnym autorstwie pracy a projekt nie narusza praw autorskich osób trzecich.
11.Prace nie odebrane w ciągu 3 miesięcy przechodzą na własność Organizatora i zostaną przeznaczone na cele artystyczne placówki.
12. Udział prac artystów spoza gminy – gości 30% tworzonej ekspozycji.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

chrzest 966 marginesy _AGk 16 plakat ofi

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook