Grand Prix WPN w Komornikach

Grand Prix WPN w Komornikach

15 października w Komornikach odbędzie się ostatnia z cyklu Grand Prix WPN impreza w Nordic Walking. To pierwsze tego typu wydarzenie na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego, które swoim zasięgiem objęło tereny gmin: Mosina, Puszczykowo, Stęszew i Komorniki – partnerów i inicjatorów projektu „Aktywna Trójka- trasy trzech aktywności po WPN”.

Organizatorzy w gminie Komorniki przygotowali 7 km trasę, która biegnie malowniczymi ścieżkami Parku. Wszystkie imprezy Grand Prix odbywają się z pomiarem czasu oraz pod okiem sędziów. Start(godz. 11.00) i meta w Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolniczo-Spożywczego w Szreniawie, gdzie nastąpi podsumowanie cyklu i wręczenie pucharów i nagród.

Biuro zawodów czynne będzie od godz. 8.30 na terenie Muzeum. Zapraszamy do udziału również osoby, które chciałby pierwszy raz sprawdzić swoje możliwości na zawodach, a wcześniej chodziły tylko rekreacyjnie.

Zgłoszenia elektroniczne na: http://zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/GP-WPN-NW-komorniki/

Szczegóły na https://www.facebook.com/GrandPrixWPN/ i www.gosirkomorniki.pl

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1819565168071575/

GOSiR Komorniki

gran

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie