Integracyjny trening rugby

Integracyjny trening rugby

Zawodnicy francuskiej drużyny rugbistów spotkali się z podopiecznymi Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych „Promyk”.

Trwają Mistrzostwa Europy w Rugby U-18. Po wczorajszym zwycięstwie w meczu z Rumunią, francuscy rugbiści dziś odpoczywają. Przed południem spotkali się jednak z młodzieżą ze Stowarzyszenia „Promyk”, by pokazać rugby z bliska i wspólnie potrenować. Spotkanie przyniosło wiele radości zarówno zawodnikom, jak i gościom. Francuzi, mieszkający na czas Mistrzostw w hotelu w Komornikach, chętnie zapraszają na swoje treningi. We wtorek, 27 marca spotykają się z młodzieżą szkolną.

20180326_Promyk_rugby (1) 20180326_Promyk_rugby (2) 20180326_Promyk_rugby (3) 20180326_Promyk_rugby (4) 20180326_Promyk_rugby (5)

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie