Jubileusz 40-lecia Ogródków Działkowych
fot. dopiewo.pl

Jubileusz 40-lecia Ogródków Działkowych Sierosław II

Działkowcy z Ogródków Działkowych Sierosław II, położonych na granicy gmin Dopiewo i Tarnowo Podgórne, świętowali swoje 40-lecie istnienia. W roku 1983 rozpoczęli oni uprawę warzyw, owoców i roślin ozdobnych, tworząc wyjątkową enklawę zieleni, która pełni rolę źródła zdrowego pożywienia, estetycznych doznań i spokojnego miejsca wypoczynku.

Obchody 40-lecia ROD

W sobotę, 19 sierpnia, na terenie Ogródków Działkowych odbyły się uroczystości związane z Dniem Działkowca oraz jubileuszem 40-lecia ROD. To wyjątkowy czas, kiedy społeczność działaczy spotyka się, aby wspólnie świętować. Podczas tych wydarzeń zastępca wójta Gminy Dopiewo, Paweł Jazy, dołączył do Działkowców, zarządu ROD Sierosław II oraz działaczy, aby wyrazić gratulacje i podziękowania.

Uznanie dla Działkowców

W liście gratulacyjnym od wójta, wyrażono uznanie za zaangażowanie i pracę Działkowców, które przyczyniają się do stworzenia harmonijnego przestrzeni, gdzie rekreacja i odpoczynek przenikają się z obszarami roślinności. Wójt życzył, aby satysfakcja z uprawy ziemi nadal łączyła społeczność Działkowców, jak to miało miejsce przez całe lata. To podkreśla wagę ich wysiłku w tworzeniu przyjaznego środowiska i kultywowaniu zieleni na obrzeżach gminy.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie