Kolejny Konkurs ! Gwiazda Bożonarodzeniowa

Kolejny Konkurs ! Gwiazda Bożonarodzeniowa

Konkurs pt.: GWIAZDA BOŻONARODZENIOWA – forma przestrzenna

Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach oraz Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego zapraszają do konkursu pt.: .

 1. Konkurs ma charakter otwarty dla dzieci i dorosłych. Ma na celu promocję i podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowej związanej z wykonywaniem plastyki obrzędowej. Celem jest tworzenie i ozdabianie „Gwiazdy bożonarodzeniowej” z oraz próbę lokalizacji dekoracji. Zachęcamy do wykorzystania materiałów przetwarzalnych.
 2. Organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach ul. Stawna 7/11 oraz Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego. Opiekunem konkursuartysta plastyk Julia Kaczmarczyk-Piotrowska.
 3. Wielkość pracy przestrzennej powinna mieścić się w wymiarachod 10/10 cm do 100/100 cm wysokości.
 4. Należy wykonać „Gwiazdę”w niecodziennej odsłonie. Zachować kształt jako formę przestrzenną. Interpretacja wybranego surowca i technik zdobniczych pozostaje w zamyśle autora pracy. Wybór miejsca wraz z opisem powinien być załączony do pracy. Prosimy podpisanie jej w widocznym miejscu lub zamieszczenie logotypu autora.
 5. „Gwiazdę”należy dostarczyć do dnia 27.11.2017 do godziny 20:00 do Sali Piwnica wGOK Komorniki, ul. Stawna 7/11, gok.komorniki.jkp@wp.pl.
 6. Prace zgłaszamy indywidualnie lub jako grupa. Prosimy o jej opisanie: autor, dane kontaktowe, w przypadku placówek – nazwa instytucji i kontakt z prowadzącym.
 7. Posiedzenie jury w dniu 30.11.2017przyzna nagrody w kategoriach zgłoszeń: dziecięcej: przedszkola, SP klasy 0-III, SP klasy IV-VI, młodzieżowej od 14 do 18 lat i dorosłych. Zgłoszenia indywidualne i grupowe.
 8. Zostanie opublikowana lista laureatów na stronie GOK Komorniki w dniu 1.12.2017. Prace wystawione od 3.12.2017 w wybranych obiektach. Wręczenie nagród laureatom podczas Mikołajkowego Odpalenia Choinki w Komornikach w dniu 3.12.2017 o godzinie 17:00.
 9. Prace pozostają w dyspozycji Organizatora – Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach i zostaną zaprezentowane na wystawach w współpracujących instytucjach oraz na terenie obiektów GOK w Komornikach.
 10. Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne o autorstwie wykonanej pracy. Organizator nie wypłaca honorariów autorom za publikację ich prac.
 11. Prace przechodzą na własność Organizatora.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

UWAGA: zgłoszenia grupowe po eliminacjach wewnętrznych w placówce zgłaszającej.

Liczymy na Państwa pomysłowość i innowacyjność, a także dobór środków, skłaniających się do poszukiwań eko surowców oraz wspaniałe pomysły na lokalizacje.

Szczegóły na stronach: www.gokkomorniki.pl, www.zpkww.pl

ZAPRASZAMY!

Opr.: JKP GOK Komorniki

gwiazdakonkurs gwiazdaregulamin

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie