Konsultacje społeczne Park & Ride

Konsultacje społeczne Park & Ride

Rusza II tura konsultacji w sprawie parkingów Park & Ride. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z wynikami dotychczasowych dyskusji oraz zapraszamy do kolejnych spotkań i dalszych rozmów w zakresie prezentowanych założeń (wstępna wersja raportu z I tury konsultacji w załączeniu).

Konsultacje dotyczą budowy spójnej „Polityki parkingowej” dla gmin z terenu powiatów poznańskiego, wągrowieckiego, kościańskiego i wrzesińskiego oraz systemu parkingów typu Parkuj i Jedź (Park & Ride), przeznaczonych dla osób, które dojeżdżają do Poznania lub innych miejscowości. Idea parkingów Park & Ride jest prosta. Kierowcy zostawiają samochód na bezpłatnym parkingu, dojeżdżają do Poznania komunikacją zbiorową i na terenie miasta Poznania podróżują komunikacją miejską.

Główne tematy konsultacji:

  • Propozycja lokalizacji parkingów:
  • Kierunek kształtowania wskaźników parkingowych:
  • Elementy komunikacji – nazwa, logo;
  • Budowa (warsztatowa) „idealnego parkingu”: minimalne i (maksymalne) wyposażenie parkingów, aby spełniały minimalne wymagania, standard zadaszania, architektura wiat.

Załączniki:

Polityka-parkingowa-raport-z-I-tury-konsultacji-20-03-2015.pdf
Załacznik-nr-1-Komentarze-do-lokalizacji.pdf

UG Komorniki

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie