Mariusz Matuszewski

Mariusz Matuszewski

SONY DSC

Imię: Mariusz

Nazwisko: Matuszewski

Wiek: 38

Miejsce zamieszkania: Plewiska

Wykształcenie: wyższe

Przynależność do komitetu wyborczego: Aktywni Dla Gminy

Skrócona historia życia: “Mieszkam w Plewiskach 10 lat. Jestem waszym sąsiadem i będę reprezentował wasze interesy. Mieszkam na ulicy Jesiennej. Sprawami swojej Gminy i miejscowości zainteresowałem się przed wyborami osiem lat temu. Jestem prezesem Stowarzyszenia Aktywni Dla Gminy oraz Pełnomocnikiem Wyborczym Komitetu. Mam żonę i dwójkę dzieci. Skończone 38 lat. Ukończyłem Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu. Studiowałem również na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Na co dzień działam głównie na rynku nieruchomości.”

Jakie działania jako radny zamierza Pan / Pani podjąć na rzecz gminy?: “Planuję powołanie odpowiedniej jednostki w Urzędzie Gminy składającej się z ekspertów, których zadaniem będzie pilne przygotowanie planu budowy wiaduktu w Plewiskach oraz zorganizowanie jego finansowania. Zajmę się tematem żłobków, przedszkoli, szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Będę walczył o więcej zieleni w Plewiskach. Zaproponuję powstanie Rady Osiedla. Wprowadzę nową jakość na linii władze gminy – mieszkańcy: konsultacje społeczne. Podejmę się współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Dlaczego własnie Pana / Panią wyborcy powinni wybrać jako radnego Gminy Komorniki?: “Jestem zaangażowany w sprawy gminy, jak już wcześniej pisałem, od ośmiu lat. Próbowałem wiele zrobić za pośrednictwem Stowarzyszenia Aktywni Dla Gminy. Od pewnego czasu zauważyłem, że nie będąc radnym ciężko jest wywierać jakikolwiek wpływ na władze samorządowe.
Mam szeroką wiedzę działając w moim dotychczasowym zakresie co, jak i gdzie trzeba zrobić. Mieszkam w swoim okręgu i jestem jednym z Państwa sąsiadów. Będę do dyspozycji.”

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook