Wojciech Dams

Wojciech Dams

SONY DSC

Imię: Wojciech

Nazwisko: Dams

Wiek: 46

Miejsce zamieszkania: Wiry

Wykształcenie: wyższe

Przynależność do komitetu wyborczego: Aktywni Dla Gminy

Skrócona historia życia: “Lat 46 urodzony w Czarnkowie. Absolwent liceum nr 6 w Poznaniu profil humanistyczny. Absolwent UAM wydział Historii – nauczyciel historii. Od 20 lat pracownik w logistyce (3 letnia przerwa na prace w ZUK / PUK Komorniki ) w tym 10 lat pracy na terenie gminy Komorniki. Przez 14 lat po zakończeniu kariery piłkarskiej (zawodnik Goplanii Inowrocław, Warty Poznań) czynny sędzia piłkarski w ramach WZPN-Poznań. Grotołaz oraz przewodnik górski z uprawnieniami – góry i jaskinie są moją pasją.”

Jakie działania jako radny zamierza Pan / Pani podjąć na rzecz gminy?: “Program:
– zapewnienie zrównoważonego rozwoju w Gminie poprzez realizację projektów sprzyjających zarówno rozwojowi infrastruktury przyciągającej inwestorów jak i poprawiających jakości i komfort życie mieszkańców we własnym okręgu wyborczym i Wirach
– będę dążył do poprawy infrastruktury drogowej, komunikacji publicznej i przebudowy sieci wodociągowej”

Dlaczego własnie Pana / Panią wyborcy powinni wybrać jako radnego Gminy Komorniki?: Jako wieloletni mieszkaniec Gminy jestem wyczulony na potrzeby mieszkańców, ich bolączki i jestem pewien, że potrafię skutecznie reprezentować ich interesy w Radzie Gminy Komorniki.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook