Nowa strona Plewisk

Nowa strona Plewisk

Logo_male.pngDla naszych czytelników mamy noworoczną niespodziankę, którą już wcześniej zapowiadało wprowadzenie zmiany w obrazku tła na naszej stronie na facebooku.
Serwis Plewiska.pl istnieje już od czterech lat, a jego popularność wśród mieszkańców ciągle rośnie.

W związku z tym postanowiliśmy udoskonalić naszą stronę i z rokiem 2014 zmieniamy się dla was.


Na stronie głównej znajduje się przegląd pięciu ostatnich wydarzeń. Umożliwia to naszym czytelnikom szybkie dotarcie do najnowszych wydarzeń.
W każdym artykule z informacji lokalnych nasi czytelnicy mogą wyrazić odtąd swoją opinie pozostawiając komentarz. Na końcu każdej informacji znajduje się specjalny formularz służący do skomentowania tematu. Zachęcamy do brania udziału w dyskusjach, ponieważ w ten sposób mogą Państwo przekazać swoją opinię większej części naszej społeczności.

Ogłoszenia drobne można znaleźć na stronie głównej oraz na osobnej podstronie z listą ogłoszeń, usprawniliśmy również system kasowania ogłoszeń po określonym terminie ważności. Podobnie stało się z katalogiem firm lokalnych.

Na stronie głównej w prawej sekcji zamieściliśmy również kalendarz wydarzeń, w którym znajdą Państwo najważniejsze wydarzenia w nadchodzących dniach, tygodniach i miesiącach.

Mamy głęboką nadzieję, że nowa strona przypadnie naszym czytelnikom do gustu i pozwoli na lepsze i szybsze docieranie do informacji których oczekujemy.

Redakcja serwisu Plewiska.pl

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook