Otwarcie pierwszego sklepu sieci Lidl w Plewiskach

Otwarcie pierwszego sklepu sieci Lidl w Plewiskach

Otwarcie pierwszego sklepu sieci Lidl w Plewiskach

Już 23 lipca o godzinie 8:00 przy ul. Grunwaldzkiej 533-541 otwarty zostanie pierwszy sklep Lidl w Plewiskach. Z tej okazji zapraszamy do udziału w festynie oraz na zakupy w promocyjnych cenach.

W nowym sklepie w Plewiskach klienci będą mogli spróbować wielu produktów marek własnych Lidl m.in.: pieczywa „Chrupiące z Pieca”, wędlin PIKOK czy ryb marki Nautica, świeżych owoców i warzyw dostępnych w ramach „Ryneczku Lidla”, a także nabiału marek Pilos czy Bluedino. Z okazji otwarcia, w okresie od 23 lipca do 2 sierpnia, wiele produktów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W pierwszym sklepie sieci Lidl w Plewiskach znaleźć będzie można ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę tekstyliów i artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio dwa razy w tygodniu. W nowej placówce z okazji otwarcia klienci mogą nabyć m.in. szeroki asortyment akcesoriów kuchennych oraz atrakcyjnych zabawek.

W dniu otwarcia zapraszamy do udziału w pokazach kulinarnych oraz konkursach. Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy również wiele atrakcji – konkursy, pokazy iluzjonistów, malowanie twarzy oraz inne zabawy.

Obiekt sieci Lidl w Plewiskach zlokalizowany przy ul. Gunwaldzkiej 533-541 ma powierzchnię sali sprzedaży około 1300 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Dodatkowo dla wygody naszych zmotoryzowanych klientów przygotowaliśmy 110 miejsc parkingowych.

„To nasza pierwsza placówka w Plewiskach. Bardzo się cieszymy z faktu, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać klientom coraz ciekawszą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki.” – podsumowuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie

W placówce wykorzystano nowoczesne ekologiczne rozwiązania:

• system ogrzewania oparty o gruntowe pompy ciepła,
• system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych
i zużytego powietrza (rekuperację),
• energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej tego obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 9000 sklepów tej marki. Sieć sklepów Lidl obecna jest
na polskim rynku od 2002 roku. Obecnie ma już w Polsce ponad 500 sklepów.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook