Pajo nie oddało 150 tys. złotych. Były właściciel mieszkania czeka już rok.

pieniądze

Były właściciel mieszkania we Wirach od roku czeka na 150 tys. Do dziś płaci raty za dom, który oddał deweloperowi Pajo.

Piotr Przybylak wraz z żoną we wrześniu 2012 roku kupili dom we Wirach, którego budową zajmowało się Pajo. Deweloper – którego osiedla powstały również w Plewiskach – miał zakończyć budowę domu do końca czerwca 2013 roku.

Państwo Przybylak w październiku 2012 roku wpłacili deweloperowi 150 tys. złotych jako pierwszą transzę. Jednak niespodziewanie zmarła żona pana Piotra. Dlatego kilka miesięcy po tragedii pan Piotr podpisał porozumienie z Pajo, na mocy którego mieszkanie miało wrócić do dewelopera. W zamian za to deweloper miał w ciągu 2 miesięcy oddać właścicielowi 150 tys. złotych. Od tego czasu minął rok, a pan Piotr pieniędzy nie otrzymał.

Prawnik pana Piotra wysyłała w tej sprawie formalne żądania do Pajo, na które ani razu nie otrzymała odpowiedzi. Podobnie redaktorzy Głosu Wielkopolskiego – autorzy wywiadu z poszkodowanym – nie otrzymali żadnego komentarzu w tej sprawie. W odpowiedzi otrzymali informację, że dyrektor Pajo jest na urlopie i nie ma nikogo, kto by go zastępował. Tymczasem Piotr Przybylak do dziś płaci ponad 850 zł raty kredytu, za mieszkanie które oddał rok temu.

Źródło: głoswielkopolski.pl

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie