Pierwszy TARG KOMORNICKI w Szreniawie

Pierwszy TARG KOMORNICKI w Szreniawie

Zapraszamy mieszkańców Komornik i Puszczykowa oraz wszystkich sympatyków JARMARKÓW ŚWIĄTECZNYCH na Pierwszy Targ Komornicki w Szreniawie. Impreza jest objęta honorowym patronatem Wójta Gminy Komorniki – Jana Brody.

Targ odbędzie się w dniach 20-21.05 oraz 17-18.06. w godz. od 10-16 na terenie parkingu przy Muzeum Narodowym Rolnictwa w Szreniawie.

Pomysł organizacji Targu powstał z inspiracji Dyrektora Muzeum, dra Jana Maćkowiaka, Wielkopolskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego w Szreniawie i Lokalnej Grupy Działania Progres z Komornik.

Dlaczego robimy Targ? Biorąc pod uwagę dużą popularność i tradycję Jarmarków Świątecznych na terenie Muzeum, postanowiliśmy zaproponować wszystkim ich uczestnikom (zarówno sprzedawcom i kupującym) możliwość nabywania produktów regionalnych i lokalnych o wysokiej jakości od uznanych producentów. Zaprosiliśmy do współpracy laureatów Gal Produktu Regionalnego, Tradycyjnego i Lokalnego, które LGD Progres organizowało do tej pory na terenie Muzeum.

Na Targu będziemy gościć znanych producentów żywności regionalnej i ekologicznej z całego kraju. Będzie smacznie, zdrowo i różnorodnie.

Naszym celem jest promowanie regionalnych produktów, dlatego zapraszamy do współpracy lokalnych producentów.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 19.05. 2017 r. mailowo: dwharasimowicz@tlen.pl lub telefonicznie 602 677 734.

Wstęp na Targ Komornicki jest bezpłatny.

Do zobaczenia w Szreniawie!

UG Komornikiapples-1841132_1280

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook