Piknik Dożynkowy Gminy Komorniki - Dzień Pełen Zabawy i Muzyki!

Piknik Dożynkowy Gminy Komorniki – Dzień Pełen Zabawy i Muzyki!

Gmina Komorniki serdecznie zaprasza mieszkańców i gości na wyjątkowe wydarzenie kulturalne, które odbędzie się w najbliższą niedzielę, 10 września 2023 roku. „Piknik Dożynkowy Gminy Komorniki” to okazja do wspólnego świętowania i spędzenia czasu w rodzinnym gronie na terenie WDK „Koźlak” w Chomęcicach. Impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 i przyniesie wiele atrakcji dla wszystkich uczestników.

Co przygotowała gmina Komorniki? – Atrakcje!

W programie Pikniku Dożynkowego przewidziano mnóstwo rozrywki, m.in. gry, zabawy, i animacje dla najmłodszych, które zapewnią doskonałą zabawę i uśmiech na twarzach dzieci. Dla tych bardziej kreatywnych będą dostępne warsztaty, na których będzie można wykazać się talentem artystycznym. Nie zabraknie również wystąpień lokalnych artystów, którzy zaprezentują swoje umiejętności i talenty, dodając koloru wydarzeniu. A to jeszcze nie koniec atrakcji! Strefa gastronomiczna zaspokoi podniebienia wszystkich smakoszy. Będzie można skosztować regionalnych przysmaków i pysznych potraw przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Gimina komorniki – Koncert

Największym punktem programu wieczoru będzie koncert gwiazdy wieczoru – PATRYCJI MARKOWSKIEJ z zespołem. O godzinie 19:30 scenę opanuje ta utalentowana artystka, która swoim niepowtarzalnym głosem i energią porwie wszystkich obecnych na Pikniku Dożynkowym. To wydarzenie ma na celu umożliwienie mieszkańcom Gminy Komorniki spędzenia wspólnie czasu oraz uczczenie dożynek w radosnej i przyjaznej atmosferze. To również okazja, aby podziękować za plony ziemi i wspólnie cieszyć się obfitością.

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook