Piotr Reiss zakłada drużynę dla dziewczynek

Piotr Reiss zakłada drużynę dla dziewczynek

“Akademia Piłkarska Reissa zaprasza wszystkie dziewczynki, z Poznania i okolic, do stworzenia żeńskiej drużyny. Trwają nabory w kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat) i Orlik (10-11 lat). Treningi startują już tej jesieni!

Projekt „Girl’s Team” skierowany jest do dziewczynek z rocznika 2005 i młodszych. Tylko teraz piłkarki, tworząc własną drużynę, będą miały możliwość kształcenia się, wraz ze swoimi koleżankami, pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Udział w projekcie „Girl’s Team” to idealny sposób na integrację z rówieśniczkami. Wszystkie podpopieczne Akademii będą mogły wziąć udział w unikatowym systemie szkolenia, opartym na zagranicznych wzorcach i wykazać się podczas Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich i turniejów ReissCup. Specjalnie dla nowych piłkarek Akademii, klub przygotował moc wyjątkowych atrakcji. Każda z nich będzie mogła spędzić niezapomniane chwile, wraz ze swoimi koleżankami, na sportowych obozach i półkoloniach.

Jak zauważa król strzelców polskiej Ekstarklasy 2006/2007 i patron klubu – Piotr Reiss, bycie członkinią Akademii to nie tylko prawdziwa lekcja sportu, ale i fundamentalnych zasad:

Jest wiele dziewczynek trenujących w szkołach, czy innych klubach razem z chłopcami. Dzięki szkoleniu, w ramach klubu z dedykowaną drużyną dziewcząt, będziemy mogli je usystematyzować i stworzyć podwaliny do silnych struktur kobiecej piłki w Wielkopolsce. Jednak, co najważniejsze, zespół będzie mógł regularnie rywalizować w naszej lidze oraz rozgrywkach ZPN. Inspiracją do zrealizowania projektu „Girl’s Team”, stały się dla nas dwie wychowanki Akademii – Alicja Piechocka i Maria Jakubowska. Dziewczyny, przechodząc całą ścieżkę szkolenia w Akademii, trafiły do Reprezentacji Polski kobiet do lat 15.

Każda nowa zawodniczka, otrzyma na własność oficjalną piłkę klubu. Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 502 741 749.”

Akademia Reissa

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie