Polska - Szwajcaria 1:1 - Relacja z meczu

Polska – Szwajcaria 1:1 – Relacja z meczu

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie reprezentacji U-20 Polski i Szwajcarii na stadionie w Plewiskach.

Mecz, który odbył się 4 września na stadionie przy ulicy Szkolnej w Plewiskach był spotkaniem reprezentacji złożonych z zawodników poniżej 20 roku życia. Mecz Polska – Szwajcaria został rozegrany w ramach Turnieju Czterech Narodów.

Nasi piłkarze wywalczyli remis dopiero w 74. minucie spotkania. Przez większą część meczu Polacy przegrywali po bramce Thibault Corbaz’a strzelonej w 10 minucie. Wyrównującą bramkę strzelił Radosław Murawski. Nie wiele zabrakło do naszego zwycięstwa, bowiem końcówka spotkania należała do Polaków.

Trener Miłosz Stępiński przyznał, że to Szwajcarzy czuli się na boisku lepiej niż my. Jednak po dokonaniu przez niego kilku zmian w drugiej połowie meczu, Polacy “zagrali z charakterem”, a do zwycięstwa zabrakło tylko szczęścia.

Na meczu w Plewiskach nie zabrakło dobrego dopingu. Spotkanie obejrzało prawie 1000 kibiców. Wśród nich znalazł się również legendarny Zbigniew Boniek – czołowy piłkarz Europy z lat 80-tych.
Źródło: komorniki.pl, ekstraklasa.net
20140904_meczpolskaszwajcaria_16020140904_meczpolskaszwajcaria_12220140904_meczpolskaszwajcaria_093

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Nie pomiń ostatnich wiadomości!

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie