Lodowisko dla dzieci na ferie.

Porzucone auta

Dzień dobry Pani Sołtys,

Mam pytanie odnośnie sprawy “opuszczonych i pozostawionych” aut. Przyznam, że przechodząc, bądź przejeżdżając obok straszą. Stoją bezsensownie, zajmują miejsca na parkingu, przy drodze i nikt z nimi nic nie robi.
Mianowicie w mojej okolicy:
1) 2 auta (bez tablic rejestracyjnych) stoją na parkingu przynajmniej od pół roku między wjazdem do mniejszej, wewnętrznej ulicy Strażewicza, Mini oraz Garbus.
2) Kolejne rude (kiedyś) Seicento stoi zabrudzone i bez powietrza w oponach stoi w połowie ulicy Strażewicza.
3) Ostatni z okolicy, Fiat Uno, zardzewiały i bez powietrza w oponach stoi między przedszkolem, a placem zabaw przy ul. Zielarskiej od strony Kolejowej.
Czy można byłoby zrobić coś z tym stanem rzeczy, przyznam, że najbardziej chodzi mi o pierwsze dwa auta, gdyż zdarza się, iż nie ma miejsca gdzie postawić auta na parkingu, gdzie każdy z właścicieli posiada miejsce parkingowe, a w tym miejscu stoją 2 zapuszczone auta, które nie mają tablic rejestracyjnych i są ustawione tak, iż zajmują 3 miejsca parkingowe.

Pozdrawiam serdecznie i liczę na szybką odpowiedź oraz rozwiązanie problemu, Filip

Witam serdecznie,

w sprawie ” porzuconych” aut uzyskałam informację, że sprawę należy zgłaszać do Komisariatu Policji w Komornikach. Policja dysponuje rejestrem w którym sprawdzi kto jest właścicielem porzuconego pojazdu i policja może wyegzekwować usunięcie takiego pojazdu. W przypadkach opisanych przez Pana miejsc – zgłosiłam sprawę Panu Wójtowi.
Pozdrawiam
Małgorzata Zgoła

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie