Przejazd kolejowy - można? cz.3

Przejazd kolejowy – można? cz.3

Prezentujemy kolejny etap sprawy mówiący o problemie przejazdu kolejowego między Poznaniem a Plewiskami. Przypominamy, że dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Pana Tomasza, Urzędu Gminy Komorniki oraz pracowników Wydziału Infrastruktury Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska został wysłany list do PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. Z pełną treścią listu można się zapoznać tutaj.

Pan Tomasz wysłał do Redakcji wiadomość wraz z oficjalną odpowiedzią od PKP.:

Zgodnie z podjętym zobowiązaniem, przekazuję do zapoznania się naszym mieszkańcom z odpowiedzią przedstawiciela PKP na skierowane do nich pismo, dotyczące przejazdu kolejowego na granicy Plewisk i Poznania. Mam nadzieję, że nie zakończy ono dyskusji i poszukiwania innego, lepszego rozwiązania naszego problemu.

Treść listu od PKP prezentujemy poniżej:

PKP 1

PKP 2

Nasza Redakcja również wyraża nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Czekamy także na komentarze od mieszkańców – czy sprawa została zakończona, czy jeszcze jest o co walczyć?

Share :

Twitter
Telegram
WhatsApp
Facebook

Inne wydarzenia:

Nowy klub sportowy – Orły Plewiska

Rozpoczął swoją działalność klub sportowy “Orły Plewiska” na oficjalnejstronie klubu można znaleźć szczegółowe informacje dotycząceharmonogramu treningów i spotkań w ramach B-klasy. Młodym piłkarzomżyczymy wielu sukcesów

Przebudowa ulicy Ogrodowej

Zgodnie z planem jaki wcześniej nakreśliły władze Gminy Komornikizakończyła się przebudowa ul. Ogrodowej, na 400-metrowym odcinkupołożony został chodnik z kostki brukowej, a także asfaltowanawierzchnia. Utwardzenie